مرکز پرورش حیوانات آزمایشگاهی

مرکز نگهداری و پرورش حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد واحد ساری راه‌اندازی شد.


به گزارش گروه علمی «خبرگزاری دانشجو»، مرکز نگهداری و پرورش حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد واحد ساری با حضور نیاز آذری، رئیس دانشگاه آزاد ساری؛ صالحی، دبیر منطقه 3 دانشگاه آزاد؛ پهلوان، رئیس دانشگاه علوم تحقیقات مازندران؛ جمعی از مدیران و کارشناسان و اساتید دانشگاه آزاد ساری در مجتمع آموزشی این واحد دانشگاه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
این مرکز آزمایشگاهی دارای امکانات مربوط به نگهداری و تکثیر حیوانات آزمایشگاهی، تردمیل جوندگان برای تمرینات ورزشی، استخر ویژه شنا مجهز به گرمکن برای حیوانات و سالن تشریح می باشد.
 
در مراسم افتتاح این آزمایشگاه فرزانگی، مدیر گروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد ساری گفت: این مرکز برای انجام آزمایشات لازم توسط دانشجویان کارشناسی ارشد فیزیولوژی و رشته های زیست شناسی و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.
 
فرزانگی به امکانات مناسب این مرکز اشاره کرد و گفت: تلاش شده تا جدیدترین امکانات برای تجهیز این آزمایشگاه تهیه شود و علاوه بر امکانات مورد نیاز، این مرکز دارای سالن مجزای تشریح نیز می باشد.
 
وی تاکید کرد: از این آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل های بیوشیمیایی نیز استفاده می شود.
 
در ادامه نیازآذری، رئیس دانشگاه آزاد نیز ابراز امیدواری کرد که با همت همه اساتید و دانشجویان، دانشگاه آزاد ساری به یک دانشگاه نمونه و برتر تبدیل شود.
 
وی تصریح کرد: باید زیرساخت های علمی و پژوهشی به طور کامل در این دانشگاه ایجاد شود تا بتواند با دانشگاه های معتبر دنیا رقابت کند.
 
نیازآذری از انجام مراحل دریافت مجوز احداث بیمارستان مجهز دانشگاه آزاد ساری و پیگیری برای دریافت مجوز چند رشته جدید پزشکی نیز خبر داد.

آدرس: تهران

تلفن:09905770826

دورنگار:

از طریق ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید